Kto sme

Sme združenie digitálnych podnikateľov, ktorých cieľom je pomáhať začínajúcim podnikateľom na internete. Len rozvoj podnikania prinesie bohatšiu a prosperujúcejšiu spoločnosť.

Buďte slobodní

Najväčšiu mieru reálnej slobody prináša práve digitálne podnikanie. Vďaka internetu môžete pracovať odkiaľkoľvek a obsluhujete svojich zákazníkov z ktorejkoľvek krajiny.

Buďte nezávislí

Tak ako dnes vy, aj my sme kedysi začínali s podnikaním a ocenili sme každú pomoc, ktorú nám niekto vedel poskytnúť. Radi túto láskavosť oplatíme a pomôžeme ľuďom, ktorí uvažujú o začatí vlastného projektu. Rozhodli sme sa začať tým, že poskytneme začínajúcim podnikateľom zadarmo služby, za ktoré by inak museli platiť.

Free webhosting

Každý kto podniká na internete, potrebuje webku a elektronickú poštu. Pokiaľ vám na začiatku postačuje zdieľaný webhosting, sú to náklady okolo 60 € ročne. A práve túto službu vám dáme úplne zadarmo.

Pre koho je služba určená?

Freeserver je pre tých, ktorí začínajú s podnikaním na internete. Firma je najzraniteľnejšia v prvých 3 rokoch svojho podnikania. Práve v tomto období vám chceme pomôcť. Ak teda podnikáte menej ako 3 roky a váš ročný obrat nepresahuje 1 milión €, služba je vhodná pre vás. Veríme, že podnikatelia s väčším obratom alebo s dlhšou exitenciou na trhu na našej podpore nie sú závislí.

Poďme spolu začať podnikať online

Chcem začať

Freeserver prechádza pod Webglobe